Химик – аналитик, с. Врабево

Предлагана позиция:

химик

За компанията

Софарма е водещ производител и дистрибутор на продукти, свързани със здравето.

Отговорности и задължения

Аналитик – Химична лаборатория За „Завод за твърди, полутвърди и течни лекарствени форми“ – Софарма АД – с. Врабево Нашето предложение: – Стабилна и сигурна работна среда – Въвеждащо обучение и възможност за усъвършенстване и професионално развитие – Мотивиращи условия на труд и възнаграждение – Атрактивен социален пакет включващ: ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване и др., съгласно фирмените политики – Бонус „Препоръчай приятел“ по утвърдени фирмени правила – Организиран транспорт за пътуващи от гр. Ловеч и гр. Троян Ако желаете да кандидатствате, изпратете автобиография на мейл: lsevova@sopharma.bg

Изисквания и умения

Основни отговорности на позицията Извършване на анализи, свързани с: – междинния и крайния контрол на лекарствените форми; – контрол на почистване на оборудване и съоръжения; – идентичност на изходни суровини и материали, съгласно утвърдена документация и текущи издания на водещи фармакопеи; – поддържане и проверка на използваната апаратура и пособия в лабораторията; – въвеждане на резултати в съответната компютърна система; – изготвяне и водене на аналитично досие за проведените изпитвания; Най – важните изисквания за успешен старт на позицията: – Висше (магистър, бакалавър) – химия, фармация или други релевантни специалности. – Английски език – минимум В1 – Добра компютърна грамотност- MS office – 5 дневна работна седмица с възможност за работа на сменен режим: 1-ва смяна от 6.00 до 14.00 часа; 2-ра смяна от 14.00 до 22.00 часа; 3-та смяна от 22.00 до 6.00 часа;

Кандидатствай на:

lsevova@sopharma.bg

Фейсбук
Емейл