ИНЖЕНЕР ХИМИЧНИ ПРОЦЕСИ ПВК

За компанията

„Агрополихим“ АД е една от най-големите компании за производство на азотни, фосфорни и комбинирани торове в Югоизточна Европа и на Балканския полуостров с над 1000 служители, работеща в помощ на иновативното земеделие. Дружеството изповядва дългодишни корпоративни ценности, които са утвърдили всички компании, част от голямото семейство на „Агрополихим“ АД, като надеждни и предпочитани работодатели в региона. „Агрополихим“ АД предлага сигурност, добра работна среда и социална политика, с цел дългосрочни отношения със своите служители.

Отговорности и задължения

Основни дейности: • Организира и контролира правилното водене на производствения процес; • Следи за правилната експлоатация на машините и съоръженията, изисква от подчинените си писмени обяснения за допуснати нарушения и аварии; • Издава разпореждания във връзка с производствената дейност и по подобряване на трудовата и технологична дисциплина; • Анализира възникнали аварийни ситуации. Представя писмена информация на прекия си ръководител за предприетите мерки за отстраняването и предлага мерки за недопускането им; • Решава текущи технологични въпроси; • Изготвя месечен отчет на цеха за произведената продукция и изразходваните суровини, материали и енергия в установеното време и форма; • Прави необходимите разчети и предлага корекции на разходните норми; • Разработва работните инструкции, прави необходимите корекции и ги представя ежегодно за актуализиране; • Докладва своевременно и коректно на прекия си ръководител за проблеми, свързани с естеството на дейността; • Своевременно и коректно докладва резултатите от производствената дейност и текущите производствени параметри;

Изисквания и умения

• Завършено висше образование – степен “Магистър”, специалност “Неорганични химични технологии”; • Компютърна грамотност – отлично владеене на MS Windows, MS Оffice ; • Владеене на английски език, ниво Б1

Кандидатствай на:

d.ivanova@agropolychim.bg

Фейсбук
Емейл